• teraz! 22:00
   Popołudnie 17:00 Wieczór 20:00 Noc 23:00
  • Dziś! Sb. 22.07
   Jutro Nd. 23.07 Pojutrze Pn. 24.07
  • Wszystkie kategorie
  • Film
  • Sport
  • Serial
  • Dla dzieci
  • Rozrywka
TVP 1

Program TVP 1

?? Co to? To numer kanału, na którym znajdziesz tą stację. Wybierz swojego dostawcę TV.
Sobota 2017-07-22
 • 3:30
  Mrok, odc. 6/8: Doskonały plan serial kryminalny

  Rafał Lipski (Norbert Rakowski) doznaje ataku serca w gabinecie swojego przyjaciela doktora Wirskiego (Marek Lewandowski). Mężczyzna umiera w szpitalu. Urzędnik towarzystwa ubezpieczeniowego stwierdza jednak, że fotografia na polisie ubezpieczeniowej zmarłego jest zupełnie inna niż zdjęcie przechowywane w wydziale komunikacji. Zgłasza do komisarza Grosza zawiadomienie o wyłudzeniu 10 mln zł odszkodowania. Policjanci zajmują się również sprawą zaginionego hazardzisty, Ludwika Żarskiego (Mirosław Kowalczyk). Funkcjonariusze dokonują makabrycznego odkrycia: zwłokami Żarskiego ktoś posłużył się, by udokumentować śmierć Lipskiego.

 • 4:25
 • 4:30
  Galeria, odc. 60 serial obyczajowy

  Laura wykorzystuje pojawienie się nowego kontrahenta i wypowiada Karolinie umowę. Jabłońska ma tydzień na opuszczenie stoiska, co stawia ją w bardzo trudnej sytuacji. Nikola umawia Anitę ze swoją młodszą siostrą, Agnieszką, która właśnie wróciła ze Stanów Zjednoczonych. Kobieta chce otworzyć w Polsce sieć ekskluzywnych fitness clubów i wybrała galerię na lokalizację pierwszego z nich. Córka Woydatta postanawia udostępnić jej miejsce, gdzie miało powstać kino. Okazuje się, że przed laty Agnieszka podkochiwała się w Adamie. Kasia usiłuje zrozumieć decyzję brata o wstąpieniu do zakonu. Profesor na uczelni namawia Fryderyka, aby dobrze zastanowił się nad swoją decyzją.

 • 4:50
  Klan, odc. 3114 telenowela

  Mimo przerwania koncertu z powodu pożaru Pawełek jest bardzo zadowolony. Przez zamieszanie Julita mocno się przestraszyła i przytuliła się do niego. Małgosia nocowała u ojca. Wróciła, by zabrać rzeczy do szkoły. Tłumaczy Beacie, że dzisiaj też chciałaby zostać u Jacka. Elżbieta podpytuje córkę o stan zdrowia Agaty. Beata wie tylko, że lekarze wciąż utrzymują ją w śpiączce farmakologicznej. Elżbieta deklaruje, że porozmawia z Pawłem. Być może on będzie mógł jakoś pomóc. Daniel spotyka się z adwokatem przed rozprawą, która odbędzie się pojutrze. Chciałby mieć to już za sobą. Szef Darka zaczepia go na parkingu. Szykuje się duży projekt, który ten mógłby poprowadzić. Maciek snuje plany o swojej preclowni, która da mu niezależność finansową i pozwoli utrzymać rodzinę. Pyta Martynkę, czy za niego wyjdzie.

 • 5:20
  Klan, odc. 3115 telenowela

  Grażynka i Leopold komentują oświadczyny Maćka. Cała nadzieja w tym, że Martynka w zasadzie nie odpowiedziała. Dzwoni matka dziewczyny z prośbą o spotkanie. Okazuje się, że tym razem jest bardziej skłonna pomóc zakochanym w założeniu rodziny. Wspomina o programie "Mieszkanie na próbę". Agnieszka z Zosią wyjeżdżają na kongres "Joga w kulturze". Lubicz ma nadzieję nawiązać tam kontakty, które w przyszłości pomogą jej w założeniu własnej szkoły jogi. Jacek wylatuje jutro do Brukseli. Po załatwieniu niezbędnych spraw jedzie do Elmedu. Paweł obiecuje mu pomoc w znalezieniu najlepszego ośrodka w Polsce i radzi, żeby przywieźć Agatę najszybciej, o ile jej stan na to pozwoli. Sam był w podobnej sytuacji i żałuje, że Krystyna tak długo była tak daleko od domu. Rafalski zagląda do Jacka. Chce już wychodzić, kiedy mężczyzna prosi, żeby został. W trakcie rozmowy Jackowi puszczają mu nerwy. Daniel przychodzi do restauracji matki. Rozmawiają o jutrzejszej rozprawie. W akcie desperacji Monika proponuje, żeby syn po prostu uciekł z Polski.

 • 5:40
  Klan, odc. 3116 telenowela

  Paweł prosi Tadeusza, aby zorientował się, w której klinice najlepiej umieścić Agatę po przylocie do Polski. Koziełło jest zdania, że z transportem nie należy się spieszyć. Agata jest w ciąży, a śpiączka farmakologiczna nie służy dziecku. Przy okazji podpytuje, czy Lubicz wybiera się na otwarcie kliniki medycyny estetycznej Barbary. Grażynka z Leopoldem pytają Maćka, czy chciałby zamieszkać z Martyną i z innymi osobami, aby sprawdzić swoją samodzielność. Chłopak reaguje entuzjastycznie. Grażynka sprawdza potrzebne formalności i okazuje się, że chętnych do wzięcia udziału w programie "Mieszkanie na próbę" jest bardzo wielu. Odbywa się kolejna rozprawa Daniela. Wszystko wskazuje na to, że dziś zapadnie wyrok. Chłopak zostaje uznany winnym, ale dostaje wyrok ale w zawieszeniu. Monika cieszy się z takiego finału. Z gratulacjami podchodzi Marta Orłowska. Wydawca książki Daniela jest mniej zadowolony. Na rozprawie jest również obecny Adam z sekty. Koziełło przypadkiem słyszy rozmowę Barbary i Andrzeja. Kobieta nie może sobie darować, że na otwarciu jej kliniki nie było doktora Lubicza.

 • 6:05
  Klan, odc. 3117 telenowela

  Anna opowiada Widze o inauguracji boiska w Zakąskach i otwarciu kliniki Barbary. Nie ma wątpliwości, że pani Milecka była bardzo zawiedziona nieobecnością doktora Lubicza. Również Tadeusz informuje Pawła, że słyszał ostrą wymianę zdań na ten temat z Górzyńskim. Agnieszka spotkała na kongresie kolegę z liceum, który już wtedy interesował się jogą, a teraz jest nauczycielem. Wieczorem Czakra dzwoni do niej z propozycją letniego wyjazdu na praktyki do aśramu w Indiach. Kobieta obiecuje się zastanowić. Monika zagląda na Sadybę, aby przekazać Elżbiecie informacje o procesie Daniela. Przede wszystkim jednak prosi siostrę, by porozmawiała z Pawłem. Ma nadzieję, że pod jej wpływem brat odpuści kolejny proces. Marta proponuje, że napisze aneks o procesie do książki Daniela. Mężczyzna chętnie się zgadza. Borys prosi Kamilę o pomoc. Nie umie szybko pisać na klawiaturze, a w kursach online jest to niezbędna umiejętność. Wspólna nauka szybko kończy się w łóżku.

 • 6:40
  Sprawa dla reportera, odc. 212 magazyn interwencyjny

  Pogram interwencyjny "Sprawa dla reportera" porusza sprawy trudne i kontrowersyjne. Elżbieta Jaworowicz otrzymuje miesięcznie setki listów z prośbą o pomoc. To z nich wybiera tematy, które następnie realizuje w terenie i omawia w studiu z udziałem gości prezentujących odmienne poglądy na daną kwestię. A nie brak w naszym kraju problemów wartych rozwiązania na forum publicznym. Dotyczą one m.in. wciąż rosnącego bezrobocia, opieszałości wymiaru sprawiedliwości czy też braku konkretnych uregulowań prawnych w wielu dziedzinach życia. Dzięki "Sprawie dla reportera" wiele interwencji znalazło swój szczęśliwy finał.

 • 7:30
  Rok w ogrodzie, odc. 650 magazyn

  Program poradnikowy przeznaczony dla wszystkich miłośników uprawy roślin i ogrodnictwa.

 • 8:00
  Naszaarmia.pl, odc. 274 magazyn

  Magazyn poruszający zagadnienia związane z wojskowością. Autorzy przybliżają stan polskiej myśli technicznej i krajowego przemysłu zbrojeniowego, omawiają ciekawe projekty i prezentują obecny oraz prototypowy sprzęt będący na wyposażeniu Wojska Polskiego. W programie przedstawione zostaną także szczegóły misji w jakich uczestniczą żołnierze i efekty profesjonalizacji armii. Ocenie zostanie też poddana kondycja polskich uczelni wojskowych, które kształcą młodą kadrę oficerską.

 • 8:25
  Na szlaku wydarzeń magazyn kulturalny

  W programie prezentowane są wydarzenia kulturalne odbywające się na teranie Zakopanego. Widzowie zobaczą różne koncerty, spektakle, występy oraz wszelkie imprezy organizowane od lata do zimy w stolicy Tatr.

 • 8:45
  Sekundy, które zmieniły życie, odc. 6 reportaż

  Program poświęcony bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Ma na celu zmniejszanie liczby wypadków i promowanie wśród społeczeństwa właściwych wzorców zachowań oraz postaw na drodze. Widzowie poznają poruszające historie ludzi, którzy doświadczyli traumatycznych przeżyć. Zostali bowiem poszkodowani w wypadkach samochodowych, co też zmieniło ich dotychczasowe życie.

 • 9:05
  Polski grill, odc. 3 magazyn kulinarny

  Artur Moroz odwiedza tym razem województwo Kujawsko-Pomorskie, zwiedza warzelnię soli w Ciechocinku, uprawę śliwek na Kujawach i Muzeum Piernika w Toruniu. W poszukiwaniach przepisów na dania z grilla wezmą udział m.in.: aktorzy Piotr Pręgowski i Ewa Kuryło, historyk prof. Jarosław Dumanowski oraz koszykarka Patrycja Gulak-Lipka.Wspólne przygotowanie potraw i biesiada grillowa odbędzie się na dachu hotelu Nicolaus w Toruniu. Potrawy, które pojawią się na stołach to: piernikowe żeberka BBQ, dojrzewający rozbratel, dorada w liściach bananowca, kura na zielono czy gęsie wątróbki w boczku.

 • 9:35
  D'Artagnan i trzej muszkieterowie, odc. 1/2 film kostiumowy

  D'Artagnan (Vincent Elbaz), syn muszkietera, marzy o tym, by służyć królowi tak jak ojciec. Jedzie do Paryża. Wdaje się w awanturę z muszkieterami: Atosem (Heino Ferch), Portosem (Grégory Gadebois) i Aramisem (Grégori Derangere). Gdy ci przekonują się o jego szermierczych zdolnościach, przyjmują go do swojej kompanii. D'Artagnan zamieszkuje u pana Bonacieux (Jacques Spiesser). Zakochuje się w jego żonie, Konstancji (Diana Amft), która służy u królowej Francji, Anny Austriaczki (Stefania Rocca). Pewnego dnia d'Artagnan odkrywa romans królowej z księciem Buckingham (Matthew Chambers). Sekret kochanków poznaje również kardynał Richelieu (Tchéky Karyo), intrygant marzący o przejęciu władzy. Nakazuje on milady Winter (Emmanuelle Béart) zabić księcia. Ratuje go d'Artagnan. Wkrótce za namową kardynała Ludwik XIII (Tristán Ulloa) postanawia wydać bal na część królowej. Ma ona założyć naszyjnik, który podarowała kochankowi. D'Artagnan jedzie do Londynu, by odzyskać klejnot i ocalić honor królowej. Podczas balu milady Winter zostaje rozpoznana przez człowieka, który kiedyś dokonał jej egzekucji. Postanawia zabić demaskatora, a także pozbyć się d'Artagnana. Na podstawie powieści Aleksandra Dumasa. Film zwraca uwagę rozmachem inscenizacyjnym. Zdjęcia kręcono we Francji, Anglii, Kanadzie i Czechach. Reżyser wprowadził elementy fantasy oraz obdarzył postać milady Winter diabelskimi mocami.

 • 11:20 Na żywo
 • 11:30 Na żywo
  Piłka nożna: International Champions Cup - mecz: FC Bayern Monachium - AC Milan piłka nożna

  Bawarczycy kontynuują swoje występy w azjatyckiej części International Champions Cup. Ich kolejnym rywalem będzie szósta drużyna Serie A minionego sezonu. Przed rokiem zespoły te również spotkały się w ICC. Wówczas mecz w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem, a w karnych lepsi byli Rossoneri. Jednak dzisiaj porażka podopiecznych Carla Ancelottiego byłaby dużym zaskoczeniem.

 • 13:50
  Anna German, odc. 7/10 serial biograficzny

  Producent Pietro Carriaggi jest zachwycony głosem Anny. Chce dzięki niej zaistnieć w branży muzycznej. W tym celu przygotowuje szeroko zakrojoną kampanię reklamową i przez rok promuje polską artystkę przy pomocy sesji zdjęciowych i konferencji prasowych. Zmęczona nowym trybem życia German chce wracać do domu. Dowiaduje się jednak, że ma wziąć udział w Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo. Tam zachwycona jej występem publiczność przyznaje jej specjalną nagrodę. W trakcie festiwalu samobójstwo popełnia rozczarowany wynikami konkursu Luigi Tenco. Tragedię mocno przeżywa związana z nim Dalida, a także German. Później Anna dostaje propozycję uczestnictwa w festiwalu piosenki neapolitańskiej oraz nagrania płyty. Staje się sławna. Jej karierę hamuje wypadek w drodze do Bolonii, w którym doznaje poważnych obrażeń.

 • 14:50
  Anna German, odc. 8/10 serial biograficzny

  Anna leży w śpiączce w szpitalu w Bolonii. Lekarze tracą nadzieję, że się obudzi. Artystka zostaje odesłana do klasztoru, gdzie opiekują się nią zakonnice. Tam odzyskuje przytomność. Zbyszek i Irma zabierają ją do Warszawy, gdzie przez cztery miesiące leży w gipsie. Wielbiciele z kraju i zagranicy ślą jej setki listów. Wkrótce German poznaje diagnozę lekarzy, którzy twierdzą, że nigdy już nie będzie chodzić. Zbyszek zabiera ukochaną ze szpitala do mieszkania, które przydzieliło im ministerstwo. Wkrótce narzeczeni pobierają się.

 • 16:00
  Zagadka Hotelu Grand 3, odc. 10 serial kryminalny

  Laura dokłada wszelkich starań, żeby Javier nie tylko dochowywał jej wierności, ale był także opiekuńczym mężem. Ponadto kobieta dochodzi do wniosku, że nadszedł już moment, kiedy powinni zacząć starać się o dziecko. Z kolei Julio, Alicia i Maite próbują rozwikłać pewną zagadką. We trójkę głowią się, żeby poznać prawdę. Tymczasem ojciec Grau kontynuuje swoją romantyczną relację z Sofią. Oboje dużo ryzykują, dając się ponieść zakazanemu uczuciu.

 • 17:00
  Teleexpress program informacyjny

  Dynamicznie prowadzony serwis informacyjny prezentujący aktualne wydarzenia, wiadomości kulturalne oraz ciekawostki z kraju i ze świata.

 • 17:15
  Pogoda program informacyjny

  Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.

 • 17:30
  Polski grill, odc. 4 magazyn kulinarny

  Tym razem odwiedza Jurę Krakowsko-Częstochowską. W miejscowości Złoty Potok gości w najstarszej w Europie hodowli pstrągów, zwiedza ruiny jurajskich zamków oraz spróbuje lokalnych kozich serów w okolicach Częstochowy. W męskiej biesiadzie w miejscowości Kamyk wezmą udział: artysta estradowy Norbi, lider discopolowej grupy Masters Paweł Jasionowski, częstochowski bard Paweł Łowicki oraz sędzia barista Filip Bartelak, jeden z trzech instruktorów sędziów oceny jakości kawy w Europie. Wspólnie będą mieli okazję skosztować: pstrąga w kawie, królewskiego jesiotra, częstochowską prażonkę oraz drożdżówkę z twarożkiem i poziomkami.

 • 17:55
  Lista przebojów Jedynki, odc. 18 program muzyczny

  Od poniedziałku do piątku pokazywane będą teledyski. Widzowie ułożą z nich potem listę, która zaprezentowana zostanie w sobotę. Istnieje również możliwość wysłania życzeń dla swoich bliskich, które wyemitowane będą w sobotnim finale. Marek Sierocki w autorskim komentarzu opowie o każdym artyście i piosence.

 • 18:35
  Ranczo 10, odc. 120: Próba ognia serial obyczajowy

  Michałowa nie dowierza wynikom śledztwa księdza Macieja i bierze sprawę w swoje ręce. Czerepach i Ola wprowadzają w życie niecny plan, aby podnieść notowania prezesa Kozioła w zbliżającej się kampanii wyborczej. Wszystko układa się po ich myśli, gdy nagle pojawia się przeszkoda, która może wszystko popsuć. Sztab wyborczy musi działać szybko i zdecydowanie. Tymczasem Klaudia przystępuje do terapii Kusego. Sprawy jednak przybierają zaskakujący obrót.

 • 19:30
  Wiadomości program informacyjny

  Serwis informacyjny prezentujący najnowsze wydarzenia z kraju i ze świata, m.in. z dziedziny polityki, gospodarki, kultury oraz życia społecznego.

 • 20:05
  Sport program sportowy

  Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.

 • 20:10
 • 20:15
  Pogoda program informacyjny

  Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.

 • 20:20
  22 Jump Street komedia kryminalna

  Neurotyczny Schmidt i wysportowany Jenko znają się ze szkolnych lat. Relacje pochodzących z różnych światów uczniów dalekie były od przyjaźni. Los skrzyżował ich drogi ponownie na Akademii Policyjnej. Funkcjonariusze zostali partnerami i ponownie trafili do szkoły średniej - tym razem w ramach tajnej akcji rozpracowywania dilerów narkotykowych działających w murach placówki. Mijają dwa lata od pierwszej brawurowej akcji pod przykrywką. Kapitan Dickson zleca egzotycznemu duetowi tajniaków kolejne zadanie z edukacją w tle. Policjanci mają przeniknąć do środowiska studenckiego i wytropić handlarzy zabójczego narkotyku znanego jako WiFi. Osiłek Jenko staje się gwiazdą drużyny futbolowej, w której spotyka bratnią duszę. Imprezuje i cieszy się pozycją celebryty na uczelni. Schmidt dołącza do outsiderów z artystycznej bohemy. Przyjaźń policjantów, którzy szybko zaczynają tracić dystans do powierzonego im zadania, staje pod znakiem zapytania. Miłosne porywy, nowi znajomi i dylematy lojalności zagrażają również powodzeniu ich śledztwa. W akademickim kampusie obu funkcjonariuszy czeka lekcja dojrzałości.

 • 22:20
  Noc Świętojańska koncert

  Fragmenty koncertu organizowanego we współpracy z instytucją kultury Katowice Miasto Ogrodów. Okazją do wspólnej zabawy była noc świętojańska. Na scenie w Katowickim Parku Leśnym wystąpią m.in. Miuosh, Pokahontaz, Marcin Wyrostek i Neue Oberschlesien.

 • 23:05
  Agenci T.A.R.C.Z.Y., odc. 12/22 serial sensacyjny

  Ward, Fitz, Simmons i Skye udają się do prestiżowej akademii T.A.R.C.Z.Y., by zbadać okoliczności ataku na jednego z kadetów. Napastnik użył niezwykłej broni, która jest w stanie zamrozić każdy cel. Wkrótce w ten sam sposób zostaje zaatakowany inny student, Donnie Gill. Tymczasem Coulson i May udają się do Mexico City, by porozmawiać z ukrywającym się tam dawnym funkcjonariuszem agencji, Richardem Lumleyem. Mężczyzna zdradza im zaskakujące szczegóły dotyczące przeszłości Skye.

 • 23:50 Na żywo
 • 0:00 Na żywo
  Piłka nożna: International Champions Cup - mecz: Juventus FC - FC Barcelona piłka nożna

  Na MetLife Stadium w New Jersey Juventus i FC Barcelona rozpoczynają swój udział w International Champions Cup. Duma Katalonii ma coś do udowodnienia rywalom. To właśnie Stara Dama wyeliminowała ją z tegorocznej edycji LM. W ćwierćfinale w dwumeczu turyńczycy wygrali 3:0. Wicemistrzów Hiszpanii poprowadzi Ernesto Valverde, który w maju zastąpił na ławce trenerskiej Luisa Enrique.

 • 2:15
  Zagadka Hotelu Grand 3, odc. 10 serial kryminalny

  Laura dokłada wszelkich starań, żeby Javier nie tylko dochowywał jej wierności, ale był także opiekuńczym mężem. Ponadto kobieta dochodzi do wniosku, że nadszedł już moment, kiedy powinni zacząć starać się o dziecko. Z kolei Julio, Alicia i Maite próbują rozwikłać pewną zagadką. We trójkę głowią się, żeby poznać prawdę. Tymczasem ojciec Grau kontynuuje swoją romantyczną relację z Sofią. Oboje dużo ryzykują, dając się ponieść zakazanemu uczuciu.

Chcesz widzieć tylko stacje, które odbierasz?
Wybierz swojego dostawcę TV
 • #
 • a
 • b
 • c
 • d
 • e
 • f
 • g
 • h
 • i
 • j
 • k
 • l
 • m
 • n
 • o
 • p
 • q
 • r
 • s
 • t
 • u
 • v
 • w
 • x
 • z