• teraz! 4:00
   Popołudnie 17:00 Wieczór 20:00 Noc 23:00
  • Dziś! Nd. 23.07
   Jutro Pn. 24.07 Pojutrze Wt. 25.07
  • Wszystkie kategorie
  • Film
  • Sport
  • Serial
  • Dla dzieci
  • Rozrywka
TVN 7

Program TVN 7

?? Co to? To numer kanału, na którym znajdziesz tą stację. Wybierz swojego dostawcę TV.
Niedziela 2017-07-23
 • 3:35
  Druga strona medalu, odc. 4: Jan Mela talk-show

  Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Jan Mela, polski polarnik, najmłodszy w historii zdobywca biegunów (północnego i południowego), który dokonał tego w ciągu jednego roku. Jest jednocześnie pierwszym niepełnosprawnym, któremu udało się sprostać takiemu wyzwaniu. Młody podróżnik założył również fundację Poza Horyzonty.

 • 4:05
  Druga strona medalu, odc. 5: Sarah Ferguson talk-show

  Tematem kolejnego odcinka programu będzie Sarah Ferguson, Księżna Yorku, była żona księcia Andrzeja. Po rozwodzie Sarah straciła prawo do tytułu Jej Królewskiej Wysokości, ale pozostawiono jej tytuł księżnej Yorku, który również utraci, jeśli ponownie wyjdzie za mąż. Opiekę nad córkami dzieli razem z mężem, z którym pozostaje w przyjaznych stosunkach. Zaraz po rozwodzie na księżną spadła ostra fala krytyki ze strony prasy, która uznała ją za winną rozpadu tego związku. Z powodu nadwagi media nazywały ją Duchess of Pork (Księżna Świń), krytykowano również jej ekstrawagancki styl życia i romans, jaki nawiązała z toskańskim arystokratą, hrabią Gaddo della Gherardesca. Po zerwaniu z kochankiem księżna nigdy nie nawiązała poważnej relacji uczuciowej.

 • 4:35
 • 4:45
  Ukryta prawda, odc. 390 serial paradokumentalny

  18-letni Maks mieszka z mamą Agatą i jej partnerem Danielem. Nastolatek nie sprawia problemów i dobrze się uczy. Pewnego dnia matka przyłapuje syna w łóżku z Igorem. Chłopak przyznaje się, że jest gejem. Agata nie potrafi się z tym pogodzić. Najpierw usiłuje zmusić syna do zerwania znajomości, a potem każe mu się wynosić z domu. Maks znajduje oparcie w dziadku Jerzym. Mężczyzna usiłuje dotrzeć do córki i przekonać ją, że homoseksualizm nie jest powodem do wstydu.

 • 5:45
  Ukryta prawda, odc. 391 serial paradokumentalny

  Honorata wraz z mężem Krzysztofem wychowują 16-letnią Żanetę. Mężczyzna pracuje jako konserwator w jednym z przedszkoli. Pewnego dnia do ich domu wkracza policja i zatrzymuje Krzysztofa pod zarzutem handlu pornografią dziecięcą. Mężczyzna nie przyznaje się do przestępstwa. Honorata zaczyna wątpić w niewinność męża. Zrozpaczona żona podejrzewa, że w brudny interes wciągnął Krzysztofa jego brat Andrzej, który kiedyś był oskarżany o pedofilię.

 • 6:45
  Mango telezakupy

  W programie prezentowane są różnorodne produkty. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

 • 8:50
  Dr House 6, odc. 14 serial obyczajowy

  Jeden dzień z życia doktor Lisy Cuddy, dyrektor administracyjnej szpitala Princeton-Plainsboro. W jego trakcie lekarka renegocjuje umowę z firmą ubezpieczeniową, ryzykując utratę swojej posady, bierze udział w trudnych rozmowach z niezadowolonymi pracownikami. W tym samym czasie musi rozwikłać sprawę malwersacji w aptece i przeciwstawiać się dziwacznym pomysłom doktora House'a. Na domiar złego Rachel jest chora, a opiekunka do dziecka nie odbiera telefonu.

 • 9:50
  39 i pół, odc. 4: Genowefa serial komediowy

  Darek odwiedza Kaśkę w Sanatorium Zdrowia Psychicznego. Towarzyszy mu jej córeczka Julka. Kobieta nie czuje się najlepiej. Tomasz przygotuje się do otwarcia klubu muzycznego Dirty Track. Musi załatwić ostatnią formalność: uzyskać zgodę lokatorów budynku. Okazuje się, że nie chcą oni jej wyrazić. Jankowski jest załamany, bo zainwestował w ten interes wszystkie oszczędności. Tomasz ma jednak pomysł, jak zaradzić problemowi. Patryk przyjeżdża do domu dziadków po swoje rzeczy. Julka wymusza, by zabrał ją na przejażdżkę. Jadą razem do Festera. Dziewczynka i Stanisław znajdują wspólne tematy. Po nieporozumieniu z ojcem Anka chce jak najszybciej wyprowadzić się od rodziców.

 • 10:50
  39 i pół, odc. 5: Najemcy serial komediowy

  Darek, Anka i Julka tymczasowo przenoszą się do Tomasza. Patryk i Marta nocują w akademiku u Amandy. Kaśka wychodzi z sanatorium. Pobyt tam całkowicie ją zmienił. Jankowski zawozi kobietę do Festera, gdzie jej córka bawi się w najlepsze ze Stanisławem. Spotykają Patryka, który przyznaje się, że szuka mieszkania. Ojciec chłopaka także próbuje znaleźć nowe lokum. Ponieważ Anka nie czuje się najlepiej, w poszukiwaniach pomaga mu Paula. Przekonują się, jak wielka jest chciwość właścicieli. Darek musi pożyczyć pieniądze od Abażura i Tomasza. W końcu podpisuje pozornie najkorzystniejszą umowę wynajmu. Na ranem staje się jasne, dlaczego zapłacił tak niski czynsz. Do Dirty Tracka przychodzi Petronela Nowak, siostra pani Genowefy. Pyta, czy zgodnie z obietnicą co tydzień w klubie będzie występował Zbigniew Wodecki. Następnego dnia Darek odkrywa, że Tomasz nic nie zarobił, bo stawiał wszystkim darmowe drinki. Na dodatek upił panią Petronelę i jej siostra grozi, że napisze skargę do władz dzielnicy. Anka i Darek jadą na obiad do Patryka i Marty. Okazuje się, że młodzi mieszkają w luksusowym apartamencie.

 • 11:50
  39 i pół, odc. 6: Pomylone dzieci serial komediowy

  Darek nie jest zachwycony tym, że Patryk wynajmuje apartament od Stanisława. Anka martwi się, że syn ciężko pracuje i przez to nie zda matury. Postanawia porozmawiać ze Stanisławem. Ten przy okazji proponuje, że znów ją zatrudni w Festerze. Jest w świetnym nastroju, bo umówił się na randkę z Kaśką. W Dirty Track Tomasz i Abażur przekazują Jankowskiemu złe wieści - klub nie przynosi zysków. Do lokalu przychodzi Paula. Wyjeżdża do Paryża i nie może wziąć ze sobą synka. Darek, któremu zostawia Salwadora pod opieką, idzie z nim do parku, gdzie spotyka siedzącego na ławce ojca z niemowlęciem. Po powrocie do domu okazuje się, że przez pomyłkę zabrał jego dziecko. Patryk spotyka się z Zielem w knajpce. Żali się koledze na zmienne nastroje Marty. Na badaniu USG okazuje się, że Anka spodziewa się córeczki, a Marta synka.

 • 12:50
  Wojny magazynowe - Teksas 2, odc. 3 reality show

  Tajemniczy handlarz nabywa magazyn zawierający pamiątki po amerykańskim piosenkarzu country, kompozytorze i aktorze, Williem Nelsonie. Ponadto Ricky i Bubba prowadzą zaciętą walkę o opuszczony skład z unikatowym manekinem.

 • 13:20
  Wojny magazynowe - Teksas 2, odc. 4 reality show

  Handlarze udają się na zamożne przedmieścia Dallas. Bubba i Ricky zostają ze sobą skłóceni. Tymczasem Jenny Grumbles współpracuje z wyjątkowo wybrednym klientem. Z kolei Mary Padian współzawodniczy ze swoim dawnym mentorem.

 • 13:50
  Remontowy biznes braci Scott, odc. 11 serial dokumentalny

  Bracia bliźniacy Drew i Jonathan Scottowie są znanymi ekspertami w dziedzinie nieruchomości. Wykorzystują swój niezwykły talent i nieograniczoną wyobraźnię do przemieniania zniszczonych mieszkań w domy jak ze snów. W każdym, nawet w najbardziej zaniedbanym pomieszczeniu dostrzegą drzemiący potencjał i ukryte możliwości. Dzięki dużej dawce humoru i nieugiętej determinacji spostrzegawczy Drew i pomysłowy Jonathan pomagają wielu rodzinom poczuć się w swoim domu wreszcie jak u siebie, nie wydając przy tym niebotycznej sumy na generalny remont.

 • 14:45
  Remontowy biznes braci Scott, odc. 12 serial dokumentalny

  Bracia bliźniacy Drew i Jonathan Scottowie są znanymi ekspertami w dziedzinie nieruchomości. Wykorzystują swój niezwykły talent i nieograniczoną wyobraźnię do przemieniania zniszczonych mieszkań w domy jak ze snów. W każdym, nawet w najbardziej zaniedbanym pomieszczeniu dostrzegą drzemiący potencjał i ukryte możliwości. Dzięki dużej dawce humoru i nieugiętej determinacji spostrzegawczy Drew i pomysłowy Jonathan pomagają wielu rodzinom poczuć się w swoim domu wreszcie jak u siebie, nie wydając przy tym niebotycznej sumy na generalny remont.

 • 15:45
  Przygoda na Alasce film przygodowy

  Jake Barnes (Dirk Benedict) po śmierci żony przeprowadza się wraz z córką Jessie (Thora Birch) i Seanem (Vincent Kartheiser) na Alaskę. Ma nadzieję, że zmiana miejsca zamieszkania pomoże mu odzyskać spokój wewnętrzny. Pracuje jako pilot, dostarczając zaopatrzenie do odległych osad. Jego córka szybko przystosowuje się do nowych warunków i nie tęskni za rodzinnym Chicago. Niestety, syn bardzo przeżywa rozstanie z przyjaciółmi i próbuje przekonać ojca do powrotu. Pewnego dnia Jake ma wypadek. Jego samolot się rozbija, a jemu cudem udaje się uniknąć śmierci. Ranny czeka w pobliżu wraku na pomoc. Niestety, wszystkie poszukiwania kończą się fiaskiem. Dzieci, które wierzą w to, że ich ojciec żyje, postanawiają same ruszyć mu na pomoc. Podczas wędrówki ratują z opresji niedźwiadka, którego matka została zabita przez myśliwych. W drodze przez góry i rzeki Alaski przeżywają wiele niezwykłych przygód.

 • 18:05
  Książę i ja 3: Królewski miesiąc miodowy komedia romantyczna

  Król Danii, Edward (Chris Geere), wraz ze swoją żoną Paige (Kam Heskin) udaje się na długo odwlekaną podróż poślubną. Zamiast popularnego kurortu, wybierają spokojną, położoną w górach Belavię. Wkrótce beztroski wypoczynek zakłóca przybycie Scotta (Adam Croasdell), byłego chłopaka Paige. Edward zaczyna być zazdrosny o swoją ukochaną. Na dodatek w okolicy pojawiają się buldożery, które niszczą piękną i nieskażoną wpływem człowieka przyrodę. Okazuje się, że premier Belavii, John Polonius (Todd Jensen) postanowił wybudować... szyb naftowy. Królewska para nie może mu na to pozwolić. Kontynuacja przeboju Marthy Coolidge z 2004 roku.

 • 20:00
  Cobra film sensacyjny

  Porucznik Marion "Cobra" Cobretti (Sylvester Stallone), to detektyw z Los Angeles, który specjalizuje się w eliminowaniu psychopatycznych morderców i jest wykorzystywany wtedy, gdy zawodzą "zwyczajne" policyjne środki. Kiedy miasto ogarnia fala morderstw przypisywanych psychopacie zwanemu Night Slasher, doświadczenie podpowiada Cobrettiemu, że to dopiero początek znacznie większej sprawy. Policjant jest przekonany, że 16 dokonanych do tej pory zbrodni jest dziełem zorganizowanej grupy szaleńców. Teoria Cobry potwierdza się, kiedy modelka Ingrid (Brigitte Nielsen), zostaje świadkiem morderstwa dokonanego przez ludzi Night Slashera (Brian Thompson), jak się okazuje przywódcy gangu psychopatycznych neonazistów. Kobiecie udaje się uciec przed zbirami, ale jej życie jest w niebezpieczeństwie. Ingrid trafia więc pod opiekę Cobry i jego współpracownika Gonzalesa (Reni Santoni). Cobretti pomaga jej uciec i ukrywa w pewnym miasteczku. Bandyci, którzy mają w policji swoich ludzi, dowiadują się bez trudu o miejscu jej pobytu. Nie spodziewają się, że Cobra jest gotowy do konfrontacji.

 • 21:50
  Czysty Geniusz, odc. 7/13 serial medyczny

  Do Bunker Hill trafia młoda pacjentka chora na białaczkę. James chce ją poddać rewolucyjnemu leczeniu. Imponuje mu wewnętrzny optymizm umierającej dziewczyny. Tymczasem Malik i Zoe postanawiają umówić się na randkę dokładnie wtedy, gdy James wyznaje koleżance, że coś do niej czuje. Podczas świątecznej wizyty da się zauważyć napięcie w długoletnim związku małżeńskim Julianny i Waltera.

 • 22:50
  Ucieczka z Los Angeles film SF

  Rok 2013. Los Angeles po ogromnym trzęsieniu ziemi staje się okrutną kolonią karną przepełnioną złodziejami i mordercami, zesłanymi tam przez nowego prezydenta. Zrujnowanym miastem, otoczonym przez ocean, rządzi zbrodniarz Cuervo Jones (Georges Corraface), który okrzyknął się rewolucyjnym przywódcą. Pragnie on podporządkować sobie cały kraj. Pomaga mu zbuntowana córka prezydenta, Utopia (A.J. Langer), która ukradła z arsenałów państwa niebezpieczną broń. Kobieta grozi, że jej użyje, aby uwolnić Amerykę od tyranów, takich jak prezydent oraz jego zwolennicy. Milionom ludzi grozi zagłada. Obrońca prawa i porządku Snake Plissken (Kurt Russell) musi jej zapobiec. Mężczyzna ma jednak niewiele czasu - zarażony nieuleczalną chorobą toczy walkę ze śmiercią. Film jest kontynuacją obrazu "Ucieczka z Nowego Jorku", otrzymał dwie nominacje do nagrody Saturna.

 • 1:00
  Lista klientów, odc. 9 serial obyczajowy

  Georgia dowiaduje się o romansie Dee Ann z jednym z klientów. Postanawia interweniować. Tymczasem Riley umawia się na randkę z wytrwałym doktorem Markiem. Początkowo spotkanie przebiega w miłej atmosferze, jednak później sytuacja diametralnie się zmienia. Życie rodzinne Riley także się komplikuje. Linette i Lacey rozpoczynają pracę z nowym szefem.

 • 2:00
  Moc magii, odc. 198/355 interaktywny program rozrywkowy

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów dotyczące ich przyszłości.

Chcesz widzieć tylko stacje, które odbierasz?
Wybierz swojego dostawcę TV
 • #
 • a
 • b
 • c
 • d
 • e
 • f
 • g
 • h
 • i
 • j
 • k
 • l
 • m
 • n
 • o
 • p
 • q
 • r
 • s
 • t
 • u
 • v
 • w
 • x
 • z