• teraz! 4:00
   Popołudnie 17:00 Wieczór 20:00 Noc 23:00
  • Dziś! Nd. 23.07
   Jutro Pn. 24.07 Pojutrze Wt. 25.07
  • Wszystkie kategorie
  • Film
  • Sport
  • Serial
  • Dla dzieci
  • Rozrywka
TVN

Program TVN

?? Co to? To numer kanału, na którym znajdziesz tą stację. Wybierz swojego dostawcę TV.
Niedziela 2017-07-23
 • 3:15
  Uwaga!, odc. 5017 magazyn reporterów

  Program interwencyjny, będący przykładem dziennikarstwa zaangażowanego. Reporterzy "Uwagi" tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się przy tym korzystać z ukrytych kamer, a także sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i bezczynność urzędników. Od lat wizytówką programu pozostaje interwencja. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat. Wydanie niedzielne uzupełnione zostało o cykl "Kulisy sławy", w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków.

 • 3:35
  Moc magii, odc. 197 interaktywny program rozrywkowy

  Nocny program interaktywny, w którym wróżki odpowiadają na pytania widzów dotyczące ich przyszłości.

 • 4:55
  Nic straconego programy powtórkowe

  Okazja do zobaczenia programów, których w czasie pierwszej emisji nie zdążyliśmy obejrzeć.

 • 5:25
  Uwaga!, odc. 5017 magazyn reporterów

  Program interwencyjny, będący przykładem dziennikarstwa zaangażowanego. Reporterzy "Uwagi" tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się przy tym korzystać z ukrytych kamer, a także sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i bezczynność urzędników. Od lat wizytówką programu pozostaje interwencja. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat. Wydanie niedzielne uzupełnione zostało o cykl "Kulisy sławy", w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków.

 • 5:45
  Mango telezakupy

  W programie prezentowane są różnorodne produkty. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.

 • 7:55
  Nowa Maja w ogrodzie, odc. 2 magazyn ogrodniczy

  Już od kilkunastu lat Maja Popielarska przemierza cały kraj, by pokazać swoim widzom najpiękniejsze ogrody w Polsce. HGTV Home & Garden to miejsce stworzone dla takich entuzjastów. W nowym programie Mai znajdą się porady skierowane zarówno do doświadczonych hodowców roślin, jak i zupełnych nowicjuszy. Swoją wiedzą podzielą się również zaproszeni przez dziennikarkę goście, którym już udało się osiągnąć ogrodniczą doskonałość.

 • 8:25
  Akademia ogrodnika, odc. 28 magazyn ogrodniczy

  Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.

 • 8:30
 • 11:00
  Dom marzeń, odc. 6 reality show

  Stan surowy domu jest już zamknięty. Zanim uczestnicy zaczną urządzać wnętrze, najpierw przygotują ogród. Dominik Strzelec pokazuje prosty sposób na zrobienie efektownych doniczek. Pogoda nie sprzyja pracom na zewnątrz, ale atmosferę rozgrzewają emocje przed eliminacjami. Okaże się, kto tym razem zostanie wytypowany przez grupę do opuszczenia domu. Po ogłoszeniu wyników i procedurze drugiej szansy na uczestników czeka jeszcze jedna zaskakująca informacja. Para, na którą nie padły żadne głosy, postanowiła odejść z programu. Teraz może zabraknąć rąk do pracy.

 • 12:00
  Co za tydzień, odc. 809 magazyn informacyjny

  Magazyn "Co za tydzień" dostarcza widzom interesujące informacje ze świata kultury i show biznesu. Prowadzący, Olivier Janiak, doskonale zdaje sobie sprawę, gdzie powinien pojawić się z kamerą, z kim porozmawiać. Widzowie przeniosą się razem z nim do świata mody, na plany seriali, filmów oraz programów telewizyjnych.

 • 12:35
  Belle Epoque, odc. 6 serial kryminalny

  Do szpitala miejskiego zostaje przywieziony mężczyzna, którego nie udaje się jednak uratować. Tuż przed śmiercią pacjent wspomina niejakiego Adolfa. Sprawę prowadzi zespół śledczych komisarza Jelinka. Jan przesłuchuje świadków i odkrywa, że mężczyznę przeniesiono z parku, który znajduje się niedaleko targu. Henryk przeprowadza sekcję - ofiara została uderzona w głowę ciężkim przedmiotem, a w jej ranach była krew innej osoby. Policjanci prowadzą działania operacyjne wokół targu. Udaje im się ustalić, że wcześniej doszło tam do wielu zaginięć. Odtąd funkcjonariusze poszukują Adolfa, o którym mówił zmarły. Edigey-Korycki wciąż prowadzi swoje prywatne śledztwo. Nieoczekiwanie otrzymuje wsparcie od Mili. Kobieta naraża się tym samym na ogromne ryzyko. Później Jan, mimo niechęci, spotyka się z Misią. Intuicja podpowiada mu, że skrywa ona wiele sekretów. Na miejscu spotkania zastaje przerażający widok.

 • 13:40
  Władca Pierścieni: Powrót króla film fantasy

  Mieszkańcy Śródziemia przygotowują się do bitwy o losy świata. Gandalf Biały (Ian McKellen) wzywa do walki rozproszone wojska Gondoru i Rohanu. Ludzie bardziej niż kiedykolwiek potrzebują króla, który ich zjednoczy. Jedyny potomek królewskiego rodu, Aragorn (Viggo Mortensen), musi znaleźć w sobie moc, która pozwoli mu objąć należną mu władzę i tym samym wypełnić przeznaczenie. W tym samym czasie Frodo (Elijah Wood) i Sam (Sean Astin) zbliżają się do Mordoru. Prowadzący ich podstępny Gollum wciąż ma nadzieję, że uda mu się odzyskać upragniony Pierścień. Wykorzystując swoją funkcję przewodnika, prowadzi hobbitów do jaskini olbrzymiej pajęczycy. Tymczasem ogromna armia Saurona zbliża się do twierdzy Minas Tirith w Gondorze. Ludzie nie mają szans wobec liczebnej przewagi wroga. Aragorn decyduje się wezwać na pomoc armię upiorów. Wraz z przyjaciółmi - elfem Legolasem (Orlando Bloom) i krasnoludem Gimlim (John Rhys-Davies) - wyrusza na Ścieżkę Umarłych, z której dotąd nie wrócił żaden człowiek. Adaptacja ostatniej części trylogii J.R.R. Tolkiena zdobyła aż 11 Oscarów - dla najlepszego filmu, za reżyserię, scenariusz, efekty wizualne, dźwięk, scenografię, kostiumy, charakteryzację, montaż, muzykę oraz piosenkę "Into the West". Obraz otrzymał również m.in. 4 Złote Globy, 2 nagrody Grammy, 8 nagród Saturna i wiele innych wyróżnień.

 • 17:50
  Gotowi na sezon, odc. 8 program rozrywkowy

  W każdym odcinku programu przedstawiona zostaje krótka anegdotka z życia polskiej rodziny. Opowieści rozpoczynają się w pewien majowy weekend, gdy wszyscy członkowie familii spotykają się w ogrodzie, przy grillu. To jednak tylko pretekst dla zaprezentowania wielu interesujących propozycji kulinarnych, które mogą zostać wykorzystane przez widzów. Najważniejszy motyw stanowią dania z grilla oraz potrawy wymagające jedynie odrobiny kreatywności oraz wyobraźni.

 • 18:00
  Ugotowani, odc. 12-ost. program kulinarno-rozrywkowy

  Tym razem kulinarna rywalizacja rozegra się we Wrocławiu. Na cztery kolacje zaproszą: Agata Dulian, stomatolog, która prowadzi też firmę produkującą uniformy medyczne; Krzysztof Iwach, barman i właściciel koktajl baru; Krzysztof Wiśniewski, instruktor spadochroniarstwa oraz Natalia Bujak - menadżer w firmie transportowej, która prowadzi również fundację wspierającą edukację zdrowotną dzieci w szkołach. Wśród proponowanych atrakcji znajdą się: lot samolotem akrobatycznym, gra w Jengę czy wspólne przygotowanie drinków.

 • 19:00
  Fakty program informacyjny

  Najważniejsze informacje o tym, co wydarzyło się mijającego dnia w kraju i za granicą. Program zawiera reporterskie relacje i komentarze.

 • 19:25 Na żywo
  Sport program sportowy

  Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.

 • 19:35
  Pogoda program informacyjny

  Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.

 • 19:45
  Uwaga!, odc. 5018 magazyn reporterów

  Program interwencyjny, będący przykładem dziennikarstwa zaangażowanego. Reporterzy "Uwagi" tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się przy tym korzystać z ukrytych kamer, a także sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i bezczynność urzędników. Od lat wizytówką programu pozostaje interwencja. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat. Wydanie niedzielne uzupełnione zostało o cykl "Kulisy sławy", w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków.

 • 20:00
  G.I. Joe: Czas Kobry film sensacyjny

  Kapitan Duke Hauser wraz ze swoimi ludźmi eskortuje wysoko zaawansowaną technologicznie broń. Jest ona w stanie zniszczyć każdy, dowolnych rozmiarów obiekt, zbudowany z każdego materiału. Na świecie jest wiele organizacji, które dałyby bardzo dużo, by przejąć ten transport. Tak też się dzieje. Na dowodzony przez Hausera konwój napadają komandosi podstępnej Anastasii DeCobray zwanej Baronową i białego ninja. Zostali oni nasłani przez Destro, nieuchwytnego handlarza bronią. Są dobrze zorganizowani, szybcy i bezwzględni. W rezultaci udaje im się ukraść cenny ładunek. Hauser uchodzi z życiem dzięki interwencji oddziału G.I. Joe, dowodzonego przez generała Abernathy'ego. To tajna elitarna jednostka, którą tworzą najlepsi żołnierze - doskonali strzelcy i mistrzowie walki wręcz. Duke wstępuje w jej szeregi. U boku świetnie wyszkolonych komandosów, między innymi Scarlett i czarnego ninja, staje do walki ze wspieraną przez Destro tajemniczą organizacją Kobra. Wchodzący w jej skład przestępcy zamierzają zburzyć ustalony porządek świata. Chcą użyć zrabowanej broni do zniszczenia stolicy Francji. Stawka w tej grze jest więc bardzo wysoka.

 • 22:15
  Operacja Argo dramat sensacyjny

  Koniec lat 70., rewolucja w Iranie. Radykalni studenci szturmują amerykańską ambasadę w Teheranie i biorą 52 zakładników. Sześciorgu Amerykanom udaje się uciec. Znajdują schronienie w domu kanadyjskiego ambasadora, jednak wciąż grozi im niebezpieczeństwo. W każdej chwili buntownicy mogą wpaść na ich trop. Do akcji wkracza CIA. Agenci szukają sposobu bezpiecznego wydostania swoich ludzi z kraju, w którym władzę przejmują zwolennicy Islamskiej Republiki Iranu. Sprawa wydaje się beznadziejna. Wówczas z pomocą przychodzi specjalista od spraw ewakuacji ludzi z wrogich terytoriów Tony Mendez. Wymyśla on zuchwały plan ucieczki. Jest on tak szalony, że niewielu wierzy w jego powodzenie. Mendez postanawia, że ekipa ratunkowa pojawi się w Iranie pod pretekstem szukania plenerów do nakręcenia filmu science fiction. Ukrywający się pracownicy ambsady mają udawać jej członków. Tony jako producent sam jedzie na miejsce i nawiązuje kontakt z uciekinierami. Musi ich przygotować do odegrania nowych ról. Każdy z nich przyjmuje nową tożsamość i zmienia wygląd.

 • 0:40
  Sekrety lekarzy, odc. 10 reality show

  Agnieszka przekonała się, że nie każdy sport do zdrowie. Do dziś odczuwa skutki niefortunnego zjazdu ze stoku, podczas którego upadła, a niewypięta narta wygięła nienaturalnie jej kolano. Od tamtej pory zmuszona była porzucić wszelkie aktywności związane ze sportem. Przez siedemnaście lat Agnieszka przeszła cztery operacje i mnóstwo bolesnych punkcji. Niestety, nie przyniosły one rezultatów. Elżbieta ma bolesne doświadczenia, które razem z nadprogramowymi ciążowymi kilogramami pogłębiły jej kompleksy. Gwałtowana zmiana wyglądu wpłynęła na poczucie kobiecości kolejnej pacjentki kliniki. W odcinku znajdzie się też zapis szkolenia dla rezydentów. Dzięki niemu mogą oni stać się wykwalifikowanymi chirurgami.

 • 1:45
  Revolution, odc. 7 serial SF

  Charlie, Nora, Aaron i Miles spotykają grupę uzbrojonych sierot, które żyją w ruinach opuszczonego budynku. Ich przywódcę, Petera, właśnie aresztowano. Córka Bena postanawia mu pomóc. Okazuje się, że chłopak trafił do punktu werbunkowego, gdzie młodzi ludzie są siłą wcielani do szeregów milicji. W tej sytuacji Charlie decyduje się na śmiały plan. Tymczasem szantażowana przez Monroe'a Rachel próbuje dowiedzieć się, gdzie ukryte jest jedno z urządzeń umożliwiających przywrócenie energii. Ponadto na jaw wychodzi, że niegdyś wraz z mężem stanowiła część zespołu prowadzącego eksperymenty nad elektrycznością. Ich doświadczenia stały się obiektem zainteresowania Randalla Flynna z Departamentu Obrony.

 • 2:45
  Uwaga!, odc. 5018 magazyn reporterów

  Program interwencyjny, będący przykładem dziennikarstwa zaangażowanego. Reporterzy "Uwagi" tropią ogólnopolskie afery, nie wahają się przy tym korzystać z ukrytych kamer, a także sięgać po prowokację. Ujawniają niekompetencję i bezczynność urzędników. Od lat wizytówką programu pozostaje interwencja. Magazyn prowadzą Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat. Wydanie niedzielne uzupełnione zostało o cykl "Kulisy sławy", w którym prezentowane są sylwetki znanych Polaków.

Chcesz widzieć tylko stacje, które odbierasz?
Wybierz swojego dostawcę TV
 • #
 • a
 • b
 • c
 • d
 • e
 • f
 • g
 • h
 • i
 • j
 • k
 • l
 • m
 • n
 • o
 • p
 • q
 • r
 • s
 • t
 • u
 • v
 • w
 • x
 • z