• teraz! 22:00
   Popołudnie 17:00 Wieczór 20:00 Noc 23:00
  • Dziś! Sb. 22.07
   Jutro Nd. 23.07 Pojutrze Pn. 24.07
  • Wszystkie kategorie
  • Film
  • Sport
  • Serial
  • Dla dzieci
  • Rozrywka
TV 4

Program TV 4

?? Co to? To numer kanału, na którym znajdziesz tą stację. Wybierz swojego dostawcę TV.
Sobota 2017-07-22
 • 3:00
  Disco Polo Life, odc. 581 program muzyczny

  W programie prezentowane są teledyski. Stałymi elementami są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. "Perełka Disco Polo Life" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W środowych wydaniach do studia zapraszani są dziennikarze, którzy przeczesują portale internetowe i prasę w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Natomiast na relacje z koncertów zaprasza Arek Braxton.

 • 4:00
  Top 10 - lista przebojów, odc. 803 program muzyczny

  Piotr Świergalski, czyli DJ Pietrek, przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.

 • 5:00
  Top 10 - lista przebojów, odc. 807 program muzyczny

  Piotr Świergalski, czyli DJ Pietrek, przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.

 • 6:00
  Światowe rekordy Guinnessa, odc. 6 program rozrywkowy

  Program poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku widzowie zobaczą filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym.

 • 7:00
  Kacze opowieści, odc. 55 serial animowany

  Disneyowski serial, opowiadający o przygodach skąpiradła Sknerusa McKwacza i jego siostrzeńców - Hyzia, Dyzia i Zyzia. Początkowo starzejący się wuj o trudnym charakterze nie darzy sympatią trzech rozrabiaków. Jednak po pewnym czasie nawiązuje się między nimi nić porozumienia. Odtąd wszyscy razem przeżywać będą niesamowite przygody. Przyjdzie im też walczyć z odwiecznym wrogiem miliardera, Granitem Forsantem oraz z bezwzględnymi złodziejami, braćmi Be.

 • 7:30
  Kacper: Szkoła postrachu, odc. 25 serial animowany

  Duszek Kacper zaprzyjaźnia się ze zwykłym chłopcem. Jego rodzina wysyła go do Szkoły Postrachu, gdzie ma zostać wyleczony ze swojej sympatii do ludzi. Czy nauczyciele sprawią, że Kacper nauczy się straszyć ludzi?

 • 8:00
  Kacze opowieści, odc. 58 serial animowany

  Disneyowski serial, opowiadający o przygodach skąpiradła Sknerusa McKwacza i jego siostrzeńców - Hyzia, Dyzia i Zyzia. Początkowo starzejący się wuj o trudnym charakterze nie darzy sympatią trzech rozrabiaków. Jednak po pewnym czasie nawiązuje się między nimi nić porozumienia. Odtąd wszyscy razem przeżywać będą niesamowite przygody. Przyjdzie im też walczyć z odwiecznym wrogiem miliardera, Granitem Forsantem oraz z bezwzględnymi złodziejami, braćmi Be.

 • 8:30
  Kacper i przyjaciele, odc. 2 serial animowany

  Przyjazny duszek Kacperek szuka przyjaciół. Nie może liczyć na towarzystwo dorosłych, którzy na jego widok uciekają z krzykiem, jednak bardzo szybko udaje mu się zjednać sobie sympatię dzieci i podbić serca tysięcy młodych widzów na całym świecie. W jego przygodach uczestniczą także myszka Herman, kot Makary, mała dobra czarownica Wendy, mała Audrey, żółw Tommy, zająca Moe i wielu innych sympatycznych bohaterów.

 • 9:00
  Garfield Show serial animowany

  Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy i otyły kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i samego siebie. Odrazą napełniają go diety i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki oddychając.

 • 9:25
  Wszystkie psy idą do nieba film animowany

  Zabawna opowieść o przyjaźni pięcioletniej dziewczynki Anne-Marie, która jest sierotą, oraz dwóch bezpańskich psów. Czworonóg Charlie, właściciel kasyna, jest skłócony z bandą psów, które chcą przejąć jego lokal, by zarabiać na tym interesie. Wkrótce Charlie zostaje zamordowany przez swego rywala. Po śmierci trafia do nieba. Próbuje jednak za wszelką cenę się stamtąd wydostać, gdyż bardzo się nudzi. Nie zważa na to, że grozi mu za to pójście do piekła. Po powrocie na ziemię spotyka się z dawnym przyjacielem, Apsikiem. Poznaje też sierotę Anne-Marie. Charlie przypadkiem pomaga jej znaleźć nowych rodziców.

 • 11:00
  Policjantki i Policjanci, odc. 265 serial obyczajowy

  Do Zielińskiego przychodzi ojciec. Dziękuje mu, że przenocował Madzię. Szymon ma do niego żal, że zapomniał o matce i zajmuje się romansami. Dochodzi między nimi do kłótni. Na patrolu Szymon nie potrafi zapanować nad nerwami, pociesza go Ola. Kolega pokazuje jej zdjęcie matki i mówi, że kiedyś dorwie jej zabójcę. Pod koniec dnia przychodzi do nich Arek Gajda z portretem pamięciowym. Ola zagaja rozmowę - słyszała, że ma talent, był najlepszy na ASP. Arek proponuje, że ją namaluje, ale Ola nie ma czasu. Zieliński, słysząc że Gajda ma wolny wieczór, zaprasza go na wódkę. Wieczorem Arek dostaje SMS-a od Alicji. Odpisuje, że też o niej myśli i tęskni.

 • 12:00
  Policjantki i Policjanci, odc. 266 serial obyczajowy

  Jaskowska próbuje wymóc na synu, by stał się bardziej odpowiedzialny. Mariusz niewiele sobie z tego robi i próbuje wywołać w niej poczucie winy. Tymczasem Morawska przez cały dzień wymienia wiadomości tekstowe z Arkiem, a po pracy umawia się z Emilką na zakupy. Do gabinetu pani komendant zagląda Jacek. Widzi, że coś u niej nie tak i domyśla się, że chodzi o Mariusza. Przypomina jej, że może na niego liczyć. Jaskowska zaprasza go do siebie na obiad. Alicja i Emilka oglądają w sklepie seksowną bieliznę. Jedna szykuje się na randkę, druga postanawia przywołać romantyczną atmosferę sprzed pojawienia się dzieci.

 • 13:00
  Policjantki i Policjanci, odc. 267 serial obyczajowy

  Karolinę niepokoi nieobecność Joli na kursie samoobrony. Odwiedza ją, lecz kobieta tłumaczy, że nauka nie będzie jej już potrzebna. Więzienie zmieniło jej męża, bo nie stosuje już przemocy. Tymczasem Mikołaj jest na skraju załamania nerwowego. Żali się Karolinie, że Profos dalej u niego mieszka i doprowadza do rozpaczy. Chce sadzić pomidory, a ostatnio namawia go na... kupno krowy, żeby mieć świeże mleko. Karolina z kolei opowiada Białachowi o swoim kursie, którego prowadzenie daje jej ogromną satysfakcję i poczucie, że robi coś potrzebnego. Wspomina o Joli i o tym, że mimo zapewnień kobiety zamierza monitorować sytuację w jej domu. Jeszcze tego samego dnia odbiera telefon od zapłakanej byłej kursantki, która prosi ją o pomoc.

 • 14:05
  STOP Drogówka, odc. 147 magazyn policyjny

  Program ukazujący kulisy pracy członków policyjnych patroli strzegących bezpieczeństwa na polskich drogach. Kamery towarzyszą funkcjonariuszom w codziennej pracy, którą wykonują bez względu na pogodę i porę dnia. W programie prezentowane są najbardziej spektakularne interwencje drogówki. Dają one możliwość obserwowania bardzo różnych, często zaskakujących, reakcji kierowców. Widzowie mogą także zobaczyć, jak przebiegają kontrole radarowe oraz badanie stanu technicznego pojazdów. Wszystkie prezentowane w programie sytuacje są szczegółowo omawiane przez ekspertów, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.

 • 15:20
  Lepszy model film dla młodzieży

  Nastolatki Mae Hartley (Kelli Berglund) i Gabby Harrison (China Anne McClain) są przyjaciółkami. Obiektem westchnień Mae jest przystojny Jaden (Noah Centineo), w którym również jest zakochana najpopularniejsza dziewczyna w szkole, Nevaeh (Ashley Argota). Gdy Mae próbuje się umówić z chłopakiem, Nevaeh robi wszystko, by do tego nie dopuścić. Podczas kłótni z rywalką Mae mówi, że ma już chłopaka. Razem z Gabby postanawia skonstruować robota, który będzie spełniał wszystkie cechy chłopaka idealnego. Niebawem powstaje model, któremu nadają imię Albert (Marshall Williams).

 • 17:05
  Zabójcze tornado film SF

  Stany Zjednoczone nawiedzają potężne trąby powietrzne. Początkowo eksperci są uważają je za jedno z wielu anomalii atmosferycznych, których nie da się naukowo wyjaśnić. Wkrótce jednak okazuje się, że są to wywołane przez obcych elektromagnetyczne tornada, za pomocą których przybysze z kosmosu zamierzają zniszczyć Ziemię. Odkrycia tego dokonuje pani meteorolog Gale Morgan (Kari Wuhrer) wspólnie z Juddem Walkerem (Jeff Fahey), który w młodości doświadczył tajemniczego kataklizmu. Teraz z pomocą córki mężczyzny, Kelly Walker (Stacey Asaro), próbują zapobiec nadciągającej katastrofie. W sprawę angażuje się również demoniczny agent Armstrong (David Jensen).

 • 19:00
  Galileo, odc. 606 program popularnonaukowy

  W programie zostanie zaprezentowany rewolucyjny wynalazek: kłódka zamykana poprzez specjalną aplikację na smartfon. Reporterzy sprawdzą też popularne tradycje dotyczące imprez na świeżym powietrzu. W Chorwacji przed ważną kulinarną imprezą wyrusza się z psami na spacer, a w Nowym Jorku na... dach. W Malezji w samym środku tropikalnego lasu znajduje się First World Hotel - największy hotel na świecie. W gigantycznym obiekcie na gości czeka 7 351 pokojów. Codziennie przybywa tam nawet 6000 osób. Prowadzący sprawdzą, co oferuje ten ogromny ośrodek. Tymczasem las to nie tylko miejsce relaksu, ale także i niezłe zaplecze kulinarne. Wystarczy trochę wiedzy i chęci, aby z roślin wyczarować 4-daniowy posiłek. Reporterzy programu pokażą, jak to zrobić.

 • 20:00
  Policjantki i Policjanci, odc. 268 serial obyczajowy

  Zielińskiego budzi dzwonek do drzwi. W progu stoi zapłakana Madzia. Pokłóciła się z jego ojcem i musi się gdzieś zatrzymać. Szymon niechętnie się zgadza. Na patrolu dzwoni do ojca. Ten nie zamierza jednak przepraszać dziewczyny. Sytuacja jest patowa, wygląda na to, że Szymon będzie musiał przez jakiś czas gościć w domu niechcianą lokatorkę. Tymczasem Jaskowska przez telefon rozmawia z Mariuszem, który ma pretensje, że zablokowała mu kartę. Pani komendant jest jednak stanowcza i nie poddaje się jego szantażowi emocjonalnemu. Wieczorem Zieliński wraca do domu, gdzie zastaje bardzo niecodzienny widok.

 • 21:00
  Policjantki i Policjanci, odc. 269 serial obyczajowy

  Morawska jest od rana w świetnym humorze. Wieczorem czeka ją od dawna wyczekiwana kolacja z Arkiem. Zapała przynosi Morawskiej prezent od Emilki. Okazuje się, że jego żona znalazła sposób na dorobienie do ich skromnego budżetu, a przy okazji na obdarowanie przyjaciół. W ciągu dnia Ala wpada na Arka. Gajda mówi, że urywa się wcześniej z pracy, żeby przygotować wszystko na ich spotkanie. Zapała dowiaduje się od dyżurnego, że proces morderców Mieszka zmierza w dobrym kierunku. Bandyci nie chcą zeznawać, ale dowody są mocne. Ciągle jednak nie znaleziono ciała psychologa. Wieczorem w pokoju policjantów Ala, już wystrojona w nową sukienkę, odbiera telefon od Arka, który odwołuje spotkanie.

 • 22:00
  Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc. 73 serial kryminalny

  Bolek chce odejść z pracy. Na biurko Kubisa trafiają papiery z jego rezygnacją. Z kolei Adam prosi Marię o przyjacielską przysługę. Czuje się odpowiedzialny za błędy syna i chce wynagrodzić Tadeuszowi poniesione straty. Tymczasem razem z Sawickim musi się zająć nietypową sprawą. Dyrektor muzeum na potrzeby inwentaryzacji zrobił badanie RTG mumii. Zdjęcia wykazały, że nie są to starożytne zwłoki, tylko zupełnie współczesne ciało. Stasiak zachowuje dystans w stosunku do swojego nowego partnera, chociaż na płaszczyźnie zawodowej ich stosunki doskonale się układają. Udaje im się wspólnie ustalić tożsamość denatki i przyczynę jej śmierci. To studentka archeologii, która zaginęła parę lat wcześniej. Jeden z tropów prowadzi do byłego chłopaka dziewczyny, ówczesnego studenta medycyny.

 • 23:00
  Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc. 74 serial kryminalny

  Kowalski ma problem z nowym asystentem. Bolek sam chciał, żeby Ernesta zatrudniono na stanowisko technika kryminalnego, ale teraz przekonuje się, że nie był to najlepszy pomysł. Tymczasem zostaje zamordowany znany biznesmen, Jan Kornacki. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Kubis powierza sprawę Ewie Pilarczyk i Marii Przybylskiej. Kiedy policjantki jadą poinformować o śmierci Kornackiego żonę, znajdują w domu jej ciało. W trakcie śledztwa wychodzą na jaw nieznane fakty. W grę wchodzą duże pieniądze i udziały w firmie, ale wygląda na to, że przyczyną tragedii była miłość. W wolnym czasie Ewa zabiera Marię do swojej szkoły tańca.

 • 0:00
  Niebezpieczna strefa film sensacyjny

  Afryka. Amerykański inżynier Rick Morgan (Billy Zane) nadzoruje pracę kopalni. Pewnego dnia odwiedza go przyjaciel Jim Scott (Robert Downey Jr.). Chce on, by Rick ukrył pod ziemią ładunek, który Scott przywiózł ciężarówką. Kiedy inżynier odkrywa, że beczki zawierają toksyczne odpady, nie chce o tym słyszeć. W tym momencie nadlatują śmigłowce z uzbrojonymi ludźmi na pokładzie. Strzelają oni do strażników kopalni. W zamieszaniu znika ciężarówka z niebezpiecznym ładunkiem. Wkrótce Rick zostaje oskarżony o zakopanie toksycznych odpadów i deportowany do Stanów Zjednoczonych. Po roku Morgan powraca do Afryki. Wysłannik władz państwa, Maurice Dupont (Ron Silver) wynajmuje Amerykanina, by odnalazł ukryte beczki. Towarzyszy mu doktor Kim Woods (Lisa Collins). To niebezpieczna wyprawa, gdyż teren opanowali uzbrojeni rebelianci. Na dodatek śladem Amerykanów podążają najemnicy pod wodzą bezwzględnego Changa (Cary-Hiroyuki Tagawa). Misja zamienia się w walkę o życie.

 • 1:55
  Tuż przed tragedią, odc. 5 serial dokumentalny

  Twórcy przypomną Igrzyska Olimpijskie w Monachium w 1972 roku, podczas których palestyńscy terroryści pojmali 11 izraelskich sportowców. Akcja ratunkowa przerodziła się krwawą masakrę.

Chcesz widzieć tylko stacje, które odbierasz?
Wybierz swojego dostawcę TV
 • #
 • a
 • b
 • c
 • d
 • e
 • f
 • g
 • h
 • i
 • j
 • k
 • l
 • m
 • n
 • o
 • p
 • q
 • r
 • s
 • t
 • u
 • v
 • w
 • x
 • z